Home » O střeše a zateplení » Krov jako ozdoba interiéru

Krov jako ozdoba interiéru

Krov jako ozdoba interiéru

Podkrovní prostory mají své zvláštní kouzlo. Bydlení pod šikmými stěnami vyzývá k tomu, aby se k řešení interiéru využila krása konstrukce krovu. Provzdušnit, opticky zvětšit prostor a navrhnout výjimečný interiér.

Podmínkou pro přiznání krovu v interiéru bez navýšení spotřeby dřeva je použít nadkrokevní izolaci. Dlouhodobě ověřená je víceúčelová nadkrokevní izolace technologie Thermodach. Lehké a kompaktní dílce izolace THERMO, jsou důmyslně tvarované desky opatřené soustavou kanálků a labyrintových těsnění. Nad krovem, pod krytinou, plní funkce pojistné hydro,tepelné a zvukové izolace. Tvoří vrstvu, která beze zbytku plní požadavky na dokonalý střešní plášť.
S technologií THERMO je střecha připravená pro následné pokrytí všemi běžnými typy krytin – lehké i těžké. Přiznaná konstrukce krovu nabízí řešení otevřením celého prostoru. Vznikne úžasně zajímavý interiér připomínající chrámovou loď. Použitím přírodního materiálu – dřeva, v interiéru získá uživatel jedinečný životně – biologický efekt. https://www.thermodach.cz/o-strese-a-zatepleni/krov-jako-ozdoba-interieru/ https://www.thermodach.cz/o-strese-a-zatepleni/krov-jako-ozdoba-interieru/ https://www.thermodach.cz/o-strese-a-zatepleni/krov-jako-ozdoba-interieru/Dřevo není nikdy studené, voní a dlouhodobě uvolňuje přírodní aromatické silice, které mají přirozenou dezinfekční schopnost, aniž by byly alergizující. V interiéru s dominancí dřeva jsou také vlhkostní poměry vždy vyvážené, což má prokazatelně pozitivní vliv na lidskou psychiku.