Home » Zateplení šikmé střechy

Zateplení šikmé střechy

Zateplení šikmé střechy – izolace střechy

patří mezi naše hlavní činnosti. Konstrukce střechy je trvale vystavena účinkům větru, zimy, deště a jiným povětrnostním jevům. Profesionální zateplení šikmé střechy zabraňuje účinkům těchto vlivů a především také únikům tepla do okolí v zimních obdobích. V letních měsících naopak izolace brání přehřívání podkrovních prostor. Je prokázáno, že nezateplenou střechou se ztrácí až 40% tepelné energie domu.
Zateplení šikmé střechy je osvědčeným způsobem jak nejenom zabránit únikům tepla během zimních měsíců, ale také způsob jak využít podkrovní prostor k lepšímu bydlení. Ani klasické způsoby zateplení se však nevyhnuly přísným předpisům, a proto kromě systému zateplení mezi a pod krokvemi se stále více setkáváme i se systémy zateplení nad krokvemi, tzv. nadkrokevní izolaci.
Použitím nadkrokevní izolace chráníte veškeré dřevěné prvky krovu od povětrnostních vlivů. Zateplení šikmé střechy nadkrokevní metodou je zateplení budoucnosti.
Zateplení šikmé střechyNadkrokevní izolace střech, neboli zateplení šikmé střechy technologií Thermodach je důležitá izolační vrstva, která dokáže prodloužit životnost Vaší stavby a ušetřit nemalé finanční částky.


Zateplení šikmé střechy = Thermodach = dokonale zateplená střecha.